Twój wyjątkowy sklep internetowy

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało własne oprogramowanie, które jest proste w obsłudze i równocześnie pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko po to, aby dostarczyć naszym partnerom i ich klientom usługi na największym poziomie. Otworzenie sklepu online na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do narzędzi dopasowanych do różnorodnych potrzeb osób, planujących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności oraz dostaw, w tym do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z marketplace’ami, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami cen, a to jedynie część oferowanych przez nas usług.

Z prowadzonych przez nas statystyk wynika, że używanie przygotowanych przez naszych specjalistów narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia do kilku godzin dziennie. Nasi eksperci systematycznie dodają kolejne opcje, abyś jako sprzedawca mógł skupić się na biznesie, zachowując przy tym maksimum czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci wybrać odpowiedni plan, dobrany do Twoich wymagań. Ponadto masz okazję wypróbowania naszej platformy bezpłatnie przez 14 dni. Przekonaj się, że używanie jej jest naprawdę łatwe i zacznij sprzedaż w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, jeżeli jesteś miłośnikiem czegoś oraz marzysz, by połączyć zainteresowanie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To korzystne wyjście, gdy planujesz dorobić do wypłaty, ale także sprawdzić koncepcję na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca przekonany, jak zostanie przyjęty przez konsumentów. Uruchom sklep internetowy na Shopelo.pl i zostań naszym partnerem. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, po znacznie więcej szczegółów.